Wpadka trampkarzy w Łukowie

W piątek 20 maja o godzinie 17.00 w Łukowie trampkarze Victorii Parczew rozegrali mecz z tutejszymi gospodarzami. Dużo o meczu nie da się wspomnieć, ponieważ został on przegrany przez naszych Trampkarzy aż 5:2. Obie bramki dla nas strzelił rezerwowy Adrian Kurowski. Mecz był bardzo słaby w wykonaniu naszych zawodników, graliśmy bardzo wysoko, co po bardzo szybkich kontratakach Orląt skutkowało groźnymi sytuacjami w naszym polu karnym.Szkoda, ale każda porażka dodaje doświadczenia i nauki.

Skład: Jakub Krzewski, Kacper Ściuba, Filip Nużyński, Erwin Musiej, Szymon Kruk, Jarosław Oleksiewicz, Jakub Lichtarski, Damian Kamiński, Miłosz Panasiuk, Fabian Karwacki i Krystian Piskorski. Rezerwowy Adrian Kurowski.