Porażka z Hutnikiem

W niedzielę 22.05.2016r. drużyna seniorów uległa w meczu wyjazdowym drużynie AR-TIG Hutnik Huta Dąbrowa 0:3. Bramki padły z 2 rzutów karnych i rzutu rożnego. Poza tymi 3 akcjami drużyna gospodarzy miała jeszcze 3 dogodne sytuacje. Bramkę którą zdobył Jakub Ściuba sędzia zdecydował, iż została zdobyta z pozycji spalonej. Victoria nie wykorzystała dodatkowo 4 sytuacji bramkowych (Wojciech Lewczuk, Mateusz Zdziennicki, Robert Brzozowski). Ze składu na kolejny mecz wypadli Michał Hulajko (kontuzja) i Paweł Dębowczyk (żółta kartka). Szkoda bo kolejny mecz z gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Kolejny mecz dający doświadczenie młodym piłkarzom.

Skład Victorii: Grzywaczewski, Zdziennicki, Borowiński, Lewczuk W., Lewczuk B., Ściuba, Korybski (46' Świć T.), Krzewski P., Dębowczyk (60' Szajda), Brzozowski, Hulajko (67' Dąbrowski A.).