Victoria odpada z Okręgowego Pucharu Polski po konkursie rzutów karnych

W rozegranym dzisiaj spotkaniu w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski Victoria przegrała z Tytanem Wisznice po konkursie rzutów karnych 3:5.

Victoria rozpoczęła spotkanie w następującym składzie: Jacek Fraszczyk - Tomasz Karpik, Kornel Uziak, Adrian Kozłowski, Bartek Jaszczuk - Łukasz Zacharczuk, Robert Brzozowski, Przemysław Macieszko, Wojciech Szymański - Marcin Szymański, Patryk Mostowiec.

W drużynie Tytanu w tym meczu zadebiutował były bramkarz Victorii Mateusz Bożym. Skład gości: Bożym - Kopiś M, Oniszczuk K, Kisiel J, Makaruk - Semeniuk, Kopiś H, Kisiel R, Trębicki, Władyczuk - Bartkowski.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry w środku pola. Niestety w pierwszej połowie to podopieczni Zbigniewa Smolińskiego dwukrotnie stanęli przed szansą objęcia prowadzenia. Były to dwie identyczne sytuacje w których zawodnik przyjezdnych znalazł się sam na sam z Jackiem Fraszczykiem jednak nie potrafił pokonać bramkarza Victorii. W 30 minucie w szeregach Victorii nastąpiła pierwsza zmiana. Debiutującego w zespole z Parczewa Tomasza Karpika zastąpił powracający do gry po 2 latach przerwy Krzysztof Bodziak. Zespół z Parczewa próbował zdobyć bramkę jednak strzały piłkarzy Victorii były niecelne. Do przerwy wynik brzmiał 0:0.

W przerwie trener Victorii Andrzej Kopiński dokonał dwóch zmian. Z boiska zeszli: Marcin Szymański oraz Łukasz Zacharczuk a na placu gry pojawili się: Paweł Dębowczyk i Kamil Łazuka.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza. W 55 minucie doszło do kolejnej zmiany. Andrzej Kopiński zmienił Roberta Brzozowskiego. Obie jedenastki próbowały objąć prowadzenie jednak Jacek Fraszczyk oraz Mateusz Bożym nie dawali się pokonać. W drugiej połowie dwóch zmian dokonał Zbigniew Smoliński. Bartkowski - Szyszłow oraz Władyczuk - Stawecki. W 70 minucie drużyna Victorii dokonała ostatniej zmiany. Patryka Mostowca zmienił Michał Hulajko. W jednej z ostatnich akcji meczu przed świetną szansą na zdobycie gola stanął zawodnik gości jednak z bliskiej odległości nie trafił do pustej bramki. Do końca regulaminowego czasu gry bramki nie padły i piłkarze musieli rozegrać dodatkowe 30 minut.

Również w dogrywce bramek nie było.W 110 minucie z boiska wyleciał zawodnik gości, który otrzymał czerwoną kartkę. W 120 minucie Paweł Dębowczyk mógł dać Victorii awans. Napastnik wyszedł sam na sam z Mateuszem Bożymem. Piłkarz Victorii próbował lobować golkipera gości jednak piłka wylądowała za bramką. Po tej akcji sędzia zakończył dogrywkę i o losach awansu decydowały jedenastki.

Bohaterem jedenastek okazał się Mateusz Bożym, który w 3 serii obronił strzał Michała Hulajko.

I SERIA:

Pierwszy do piłki podszedł Jarosław Kisiel. Zawodnik gości pewnym strzałem pokonał Jacka Fraszczyka.

W zespole Victorii jako pierwszy do piłki podszedł Przemysław Macieszko i bez problemów umieścił piłkę w bramce.

II SERIA:

Wykonawcą drugiej jedenastki w zespole Tytanu był Radosław Kisiel, który wyprowadził gości na prowadzenie.

Po stronie Victorii do piłki podszedł Kornel Uziak i pewnym strzałem doprowadził do remisu.

III SERIA:

Wykonawcą trzeciej jedenastki wśród gości był Kamil Oniszczuk, który strzałem w środek bramki pokonał Jacka Fraszczyka.

W drużynie Victorii trzecią jedenastkę wykonywał Michał Hulajko. Napastnik żółto - czerwono - czarnych uderzył w lewy róg ale jego intencje wyczuł Mateusz Bożym i odbił futbolówkę.

IV SERIA:

Zawodnik Tytanu - Mateusz Szyszłow wyprowadził Tytan na dwubramkowe prowadzenie.

Bramkę dającą nadzieje Victorii zdobył kapitan miejscowych - Adrian Kozłowski.

V SERIA:

Do strzelania decydującej jedenastki Zbigniew Smoliński wyznaczył Zenona Staweckiego. Doświadczony zawodnik Tytanu zdobył bramkę, która dała awans do kolejnej rundy.

W II rundzie Tytan zmierzy się z Lutnią Piszczac, która pokonała dzisiaj LKS Milanów 3:2.

SKŁAD VICTORI: Jacek Fraszczyk - Tomasz Karpik (30' Krzysztof Bodziak), Kornel Uziak, Adrian Kozłowski, Bartek Jaszczuk - Łukasz Zacharczuk (46' Kamil Łazuka), Robert Brzozowski (55' Andrzej Kopiński), Przemysław Macieszko, Wojciech Szymański - Marcin Szymański (46' Paweł Dębowczyk), Patryk Mostowiec (70' Michał Hulajko).

SKŁAD TYTANU:Mateusz Bożym- Kopiś M, Oniszczuk K, Kisiel J, Makaruk - Semeniuk, Kopiś H, Kisiel R, Trębicki, Władyczuk (85'Stawecki)- Bartkowski (68'Szyszlow).

CZERWONA KARTKA: Hubert Kopiś (110')