I kolejka A klasy

W niedzielę meczem wyjazdowym Victoria zainauguruje rozgrywki A - klasy. Rywalem żółto - czerwono - czarnych będzie beniaminek - ULKS Dębowica. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w Dębowicy.

Zespół z Dębowicy został założony w 2012 roku.
W pierwszym sezonie drużyna zajęła 4 pozycję w B klasie - grupa II .
W sezonie 2013/2014 zespół z Dębowicy zadebiutował w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. W I rundzie ULKS uległ ŁKS Łazy 2:3 i odpadł z rozgrywek.
W rozgrywkach ligowych piłkarze ULKS Dębowica zajęli 2 pozycję w B klasie grupa II co dało im możliwość gry o awans do A klasy.
W barażu o grę w A klasie zawodnicy z Dębowicy zmierzyli się z Wenusem Oszczepalin. W dwumeczu ULKS Dębowica zwyciężył 9:2 i awansował do A klasy .
.

ULKS Dębowica przed sezonem w meczu sparingowym zmierzył się z innym beniaminkiem A klasy - Absolwent Domaszewnica. Niedzielny rywal Victorii zwyciężył to spotkanie 3:2.
W I rundzie Okręgowego Pucharu Polski Dębowica uległa na własnym boisku zespołowi SPLGM Rogoźnica 2:6.

Niedzielny mecz będzie pierwszym w historii spotkaniem pomiędzy ULKS Dębowica a Victorią Parczew.

I KOLEJKA A KLASY:

Absolwent Domaszewnica-Bizon Jeleniec