Porażka z Agrosportem

Niedzielna potyczka Vicotrii z Agrosportem zakończyła się porażką gospodarzy 3:5. Bramki dla żółto – czerwono – czarnych zdobywali Patryk Mostowiec, Wojciech Szymański oraz Przemysław Macieszko.

Spotkanie dobrze zaczęli gospodarze. Już w 10 minucie Przemysław Macieszko zagrał do Patryka Mostowca a ten pokonał bramkarza. 15 minut później goście wyrównali. Agrosport miał rzut rożny. Piłka wrzucony w pole karne minęła zawodników Victorii a piłkarz przyjezdnych z najbliższej odległości wbił futbolówkę do bramki. Victoria szybko odpowiedziała. W 30 minucie w akcji sam na sam z bramkarzem górą był Wojciech Szymański i zespół z Parczewa wyszedł na prowadzenie. Asystę przy tej bramce zaliczył Robert Brzozowski. W 44 minucie goście ponownie doprowadzili do remisu. Piłkę po błędzie obrońcy Victorii zdobył zawodnik Agrosportu i strzałem z dystansu pokonał Jacka Fraszczyka.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli przyjezdni. W 52 minucie piłka trafiła do niepilnowanego napastnika Agrosportu a ten wyprowadził gości na prowadzenie. W 60 minucie Victoria doprowadziła do wyrównania. Robert Brzozowski zagrał do Przemysława Macieszki a ten strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza. Kilka minut później goście ponownie wyszli na prowadzenie. W 70 minucie nastąpiła pierwsza zmiana w drużynie z Parczewa. Andrzej Kopiński zmienił Kamila Bodziaka. W 84 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości. Jedenastkę obronił Jacek Fraszczyk jednak przy dobitce był już bez szans. W 85 minucie na boisku pojawił się Łukasz Zacharczuk, który zmienił Patryka Mostowca. W ostatnich minutach wynik nie uległ zmianie zespół z Leśnej Podlaskiej zwyciężył 5:3.

SKŁAD: Jacek Fraszczyk – Kamil Bodziak (70’ Andrzej Kopiński), Kornel Uziak, Bartek Jaszczuk, Krzysztof Bodziak – Damian Puła, Przemysław Macieszko, Robert Brzozowski, Wojciech Szymański – Paweł Dębowczyk, Patryk Mostowiec (85’ Łukasz Zacharczuk).

BRAMKI: Mostowiec (10’), Szymański (30’), Macieszko (60’).

OPIS MECZU ZE STRONY AGROSPORTU: AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MECZU: ZDJĘCIA