III kolejka - derby !!!

Już jutro w Milanowie odbędzie się mecz III kolejki A klasy. W derbach powiatu LKS Milanów podejmie na własnym boisku Victorię Parczew. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Mecz poprowadzą sędziowie: Sitkowski (sędzia główny), Żyluk, Miłosz (asystenci).

LKS Milanów po dwóch kolejkach jest liderem. W pierwszym spotkaniu u siebie LKS zwyciężył 6:3 ze Startem Gózd oraz w meczu wyjazdowym pokonał 2:1 Gręzovię Gręzówka.

Victoria po dwóch meczach zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 3 punktów. Zespół z Parczewa w pierwszym wyjazdowym spotkaniu pokonał ULKS Dębowica 5:1. W drugiej kolejce w Parczewie Victoria przegrała 3:5 z Agrosportem Leśna Podlaska.

Ostatnie spotkanie pomiędzy LKS Milanów a Victorią Parczew zostało rozegrane rok temu. Obie drużyny zmierzyły się wówczas w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski. W tym spotkaniu lepsza okazała się Victoria. Żółto - czerwono - czarni wygrali po dogrywce 6:5.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz derbowy do Milanowa.