Kubeł zimnej wody w Wojcieszkowie!

Przed V kolejką A-klasy Parczewscy kibice mieli powody do radości, bowiem dotychczasowe wyniki osiągane przez naszą drużynę napawały optymizmem przed nadchodzącym meczem.
4 mecze, 10 punktów, 11 zdobytych bramek, 0 straconych to najlepsze statystyki spośród wszystkich drużyn w lidze. Nic dziwnego, że apetyty przed spotkaniem z Orkanem były ogromne. Jechaliśmy do Wojcieszkowa podbudowani dotychczasowymi wynikami z nastawieniem na kolejne 3 oczka.Byliśmy Liderem ligi, a zarazem jedynym zespołem w lidze, który nie doznał jeszcze goryczy porażki Jednak jak widać statystyki nie grają i przyszedł czas na pierwszy w tym sezonie kubeł zimnej wody. Mecz został rozstrzygnięty już po 20 minutach spotkania. Gospodarze dwukrotnie, w odstępie 4 minut pokonali grającego w tym meczu na bramce Adriana Kozłowskiego. Po 21 minutach gry boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Marcin Szymański.W 46 minucie spotkania w bramce naszej drużyny pojawił się Kacper Saweczko, a nasz zespół od początku dążył do zdobycia kontaktowej bramki i zmienienia niekorzystnego wyniku jednak wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Już za tydzień Victoria będzie miała okazję zrehabilitować się za wyjazdową porażkę bowiem na własnym obiekcie nasz zespół zmierzy się z drużyną Olimpii Okrzeja. Przypomnijmy, że w dotychczasowych meczach domowych nasz zespół odniósł dwa zwycięstwa i raz remisując, strzelając 8 goli i nie tracąc żadnego.

Orkan Wojcieszków- VICTORIA PARCZEW 2:0 (2:0)
Skład Victorii: Kozłowski, Bodziak, Świć, Kopiński A(86 Biernacki), Puła, Skowronek, Hulajko, Dębowczyk, Kaczor(46 Saweczko), Szymański W, Szymański M(20 Korybski)
kartki:Kopiński, Szymański W. (żółta)