Zwycięstwo nad Beniaminkiem z Rogoźnicy!

W minioną niedzielę rozegrana została 4 kolejka A-klasy Bialskopodlaskiej. Nasz zespół podejmował na własnym stadionie beniaminka A-klasy, drużynę SPLGMP Rogoźnica. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:0 na korzyść Victorii. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Szymański dwie, Damian Sarnowski oraz Krzysztof Bodziak! Cieszy bardzo dobra skuteczność naszego zespołu, który w 4 dotychczasowych meczach strzelił 11 bramek, nie tracąc żadnego, oraz nie przegrywając meczu!Miejmy nadzieję, że dotychczasowa passa zostanie podtrzymana i w kolejnej kolejce obejrzymy również przekonywujące zwycięstwo Victorii.

VICTORIA PARCZEW-SPLGMP Rogoźnica 4:0(1;0)
Skład Victorii:Fraszczyk-Świć,Syta,Puła, Bodziak, Kaczorowski,Kozłowski,Skowronek(Kaczor),Hulajko,Szymański M(Sarnowski), Dębowczyk(Macieszko).