Drugi sparing, drugie zwycięstwo.

W swoim kolejnym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Victoria Parczew pokonała na własnym obiekcie występującą w Bialskopodlaskiej Klasie Okręgowej drużynę LKS Orzeł Czemierniki 4:0 (2:0).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Marcin Szymański, Robert Brzozowski (2) i Przemysław Macieszko.
Dwa mecze sparingowe, dwa zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalami i dwa spotkania bez straty bramki to dobry prognostyk przed rozpoczynającą się 29 marca rundą wiosenną!
Skład Victorii: Marek Grzywaczewski - Wojciech Szymański, Bartek Jaszczuk, Adrian Kozłowski, Piotr Wiązowski, Włodzimierz Wołoszczuk, Paweł Dębowczyk, Michał Syta, Robert Brzozowski, Przemysław Macieszko, Marcin Szymański.
Po przerwie grali także: Krzysztof Bodziak, Kamil Łazuka, Damian Puła, Tomasz Kaczorowski, Łukasz Zacharczuk, Maciek Borowiński.