Autor:

Krystyna Dębowczyk

Utworzono:

27.05.2016

W dniu dzisiejszym drużyna seniorów osłabiona nieobecnością kilku zawodników podstawowych zawodników wygrała 2:1 z zajmującą ostatnie miejsce Gręzovią Gręzówka. Pierwsza połowa nie układała się pomyślnie dla Victorii. Od 40 minuty prowadzenie objęli goście. A gdyby nie świetna postawa Marka Grzywaczewskiego w 44 minucie mogliśmy stracić kolejnego gola. Po przerwie Victoria podkręciła tempo, a pojawienie się na boisku w 65 minucie Alberta Chomiuka było kluczowym momentem meczu. W 68 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Chomiuka piłkę głową skierował do bramki zawodnik Gręzovii. W końcówce meczu obrońca gości faulował Chomiuka w polu karnym. Wykonawcą skutecznym rzutu karnego okazał się Adrian Kozłowski. Należy dodać iż Victoria grała od 76 minuty w dziesiątkę po tym jak drugą żółtą kartkę otrzymał debiutujący w drużynie seniorów tego dnia Dominik Marczyk. Był to trudny mecz i kolejny sprawdzian w dorosłej piłce dla zawodników drużyny juniorów młodszych występujących w lidze wojewódzkiej (prowadzonych przez Andrzeja Kopińskiego). (http://victoria.futbolowo.pl)