XV kolejka - wyjazd do Leśnej Podlakiej

W niedzielę w ramach XV kolejki A klasy Victoria zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z drugą drużyną ligi – GLKS-T Agrosport Leśna Podlaska. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w Leśnej Podlaskiej. Spotkanie poprowadzą: Jarosław Tur – Paweł Madoń, Lech Łukaszuk.

WYJAZD SENIORÓW O GODZINIE 13:30!!!

Agrosport w 14 spotkaniach zdobył 33 punkty dzięki 10 zwycięstwom, 3 remisom. Podopieczni trenera Ryszarda Nogaczewskiego ponieśli tylko jedną porażkę z LKS Milanów, który zwyciężył w Leśnej Podlaskiej 5:1. Zawodnicy z Leśnej Podlaskiej w dotychczasowych spotkanich zdobyli 39 bramek, tracąc 21. W pierwszym meczu rundy rewanżowej Agrosport pokonał na własnym boisku Gręzovie Gręzówka 4:1.

Victoria do zespołu z Leśnej Podlaskiej traci 5 punktów. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Victorią a Agrosportem górą byli piłkarze z Leśnej Podlaskiej, którzy pokonali Victorię 5:3.Bramki dla Victorii zdobyli Patryk Mostowiec, Wojciech Szymański oraz Przemysław Macieszko.

Ostatnie spotkanie jakie Victoria rozgrywała w Leśnej Podlaskiej odbyło się 23.06.2011r. Wówczas trenerem Victorii był Zbigniew Smoliński. Była to przedostatnia kolejka sezonu, przed którą Victoria był liderem V ligi a Agrosport był ostatni bez szans na utrzymanie w lidze. Zespół z Parczewa nie zdołał wygrać tego spotkania przez co został wyprzedzony przez rezerwy Podlasia Biała Podlaska i nie awansował do IV ligi. Mecz w Leśnej zakończył się remisem 1:1 a bramkę dla żółto – czerwono – czarnych zdobył Michał Hulajko.

Przed meczem seniorów z drużyną Agropsortu zmierzą się również juniorzy Victorii. Spotkanie juniorów rozpocznie się o godzinie 14:00.

W pierwszym meczu na wiosnę podopieczni Dariusza Dziuby pokonali 5:1 ULKS Dębowica natomiast juniorzy Agrosportu rozbili Gręzovię Gręzówka aż 17:1.