Kanonada juniorów z Huraganem

W sobotę 28 maja o godzinie 17 Juniorzy Młodsi w przedostatniej kolejce zmierzyli się w Parczewie z drużyną Huraganu Międzyrzec Podlaski. Pomimo dużego upału nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Wynik końcowy jest w całości odzwierciedleniem przebiegu meczu. Nasz zespół pokonał drużynę z Międzyrzeca Podlaskiego 6:1. Gratulujemy naszym chłopakom zwycięstwa - BRAWO!!!

Skład: Staniukiewicz Mateusz, Lewczuk Wojciech, Krzewski Piotr, Kopiński Maciej, Tokarzewski Michał, Waniowski Eryk (68' Adamczyk Jakub), Osieleniec Szymon (57' Dąbrowski Kacper), Chomiuk Albert ( 65' Siuciak Jakub), Kabaciński Brajan, Marczyk Dominik, Świrski Igor.

Bramki: Waniowski Eryk, Świrski Igor (2x), Marczyk Dominik (2x), Adamczyk Jakub.