Ważne punkty w Rokitnie

W dniu dzisiejszym w Rokitnie seniorzy o godz. 16:00 rozegrali mecz ligowy w bardzo trudnych warunkach z powodu dużego upału. Kapitalnie w bramce spisywał się od samego początku Marek Grzywaczewski. Bramka na 1:0 padła po rzucie karnym wykonywanym przez Adriana Kozłowskiego już w 8 minucie. W 22 minucie strzałem z 25 metrów podwyższył na 2:0 Paweł Dębowczyk. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Victoria miała jeszcze 2 okazje z rzutów wolnych wykonywanych przed polem karnym. Przy pierwszym Andrzej Kopiński trafił w zawodnika drużyny gospodarzy, a drugiego w wykonaniu Pawła Dębowczyka wybronił na raty bramkarz. W drugiej połowie miejscowi wypracowywali sobie więcej dogodnych sytuacji, jednak świetna postawa Marka Grzywaczewskiego uchroniła nasz zespół od utraty bramki. Victoria ograniczała się do rozbijania akcji rywali w środku pola i kontrataków. W 73 minucie po szybkim kontrataku i zagraniu Andrzeja Kopińskiego bramkarza gospodarzy przelobował Piotr Błażewicz. Wynik mógł być wyższy jednak strzał Dębowczyka po indywidualnej akcji najpierw w 81 minucie minął bramkę, a w 92 minucie obronił bramkarz miejscowych. Ogromne BRAWA dla całej drużyny za podjętą walkę i zaangażowanie!

Bramki: Kozłowski A. (8'k.), Dębowczyk (22'), Błażewicz (73').

Kartki: Błażewicz 50' (ż.).