Trampkarze z Orkanem Wojcieszków 5:2

W środę 8 czerwca w Parczewie trampkarze Victorii Parczew zmierzyli się z drużyną Orkana Wojcieszków.
Victoria: Jakub Krzewski, Szymon Kruk, Kacper Ściuba, Filip Nużyński, Jarosław Oleksiewicz, Jakub Lichtarski, Fabian Karwacki, Damian Kamiński, Adrian Kurowski, Krystian Piskorski i Michał Gryczuk.
Mecz zaczął się od 2 bramek dla gospodarzy, strzelonych przez Michała Gryczuka i Fabiana Karwackiego (rzut karny). W drugiej połowie przeciwnicy strzelili kontaktowego gola a 15 minut przed końcem meczu na 2:2. Mogło się już wydawać że mecz z Orkanem jest zremisowany, ale 5 minut przed końcem rozstrzelał się pomocnik, Jakub Lichtarski, strzelając 3 bramki i kończąc mecz wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Kolejny mecz w piątek 10.06.2016r. o 17.00,