Trampkarze - porażka w Krzywdzie

Nieszczęśliwa przegrana Trampkarzy

Victoria 0 : 3 Unia Krzywda

We wtorek 14 czerwca nasi trampkarze w Krzywdzie rozegrali mecz miejscową Unią. Tego dnia w Krzywdzie padał ulewny deszcz. Mecz rozpoczął się od dość wysokiego presingu Unii na naszej połowie boiska. Mecz mógłby się inny przebieg, gdyby 10 minut przed końcem pierwszej połowy nasz bramkarz Jakub Krzewski z rozciętym łukiem brwiowym nie musiał opuścić boiska i udać się karetką do szpitala w Łukowie. Na bramce stanął zawodnik z grający na co dzień w polu Wiktor Łukaszczuk. Jakby tego było mało parę minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia po faulu podyktował jedenastkę dla gospodarzy, którzy po karnym objęli prowadzenie 1:0. Obrońcom Victorii bardzo często uciekali napastnicy, którzy w pojedynku sam-na-sam mieli problem pokonać "bramkarza z pola", któremu sprzyjała dobra aura, bo przeciwnicy jak nie strzelali w słupek, to obok bramki lub bramkarz wyjmował ich "strzały". Ale "nic nie trwa wiecznie" i w końcu strzelili bramkę na dwa do zera, a potem na 3:0, i takim wynikiem zakończył się cały mecz. Mecz był do wygrania, ale szkoda. Na szczęście to był ostatni mecz w lidze. Cała drużyna ma nadzieje na jak najszybszy powrót Kuby Krzewskiego do bramki.

Victoria: Jakub Krzewski, Kacper Ściuba, Filip Nużyński, Szymon Kruk, Jarosław Oleksiewicz, Fabian Karwacki, Jakub Lichtarski, Damian Kamiński, Adrian Kurowski, Miłosz Panasiuk, Bartłomiej Abramowicz.