Trampkarze na remis

W sobotę 14 maja w Parczewie trampkarze Victorii Parczew podejmowali zespół Orła Czemierniki. Mecz rozpoczął się doskonale, bo już w 11 minucie do bramki przeciwnika z rzutu wolnego piękną bramkę strzelił Jakub Lichtarski, jednak po kilku minutach przeciwnicy wyrównali i do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie przyjezdni strzelili bramkę na 1:2, ale bardzo szybko bo już w 54 minucie wyrównał Krystian Piskorski. W 60 minucie z połowy boiska po przelobowaniu bramkarza trafił ponownie Jakub Lichtarski. Mecz mógłby zakończyć się wygraną drużyny z Parczewa, ale w końcówce meczu z rzutu wolnego bramkę na 3:3 zdobyli zawodnicy Orła i mecz zakończył się remisem. Drużynie Victorii nie brakowało ducha walki i determinacji, jednak zabrakło tym razem szczęścia. Ciekawostką jest fakt, iż każdy mecz rozegrany w tym sezonie z Orłem Czemierniki kończył się remisem ( na jesieni 2:2, sparing 4:4 i dzisiejszy 3:3).

Skład: Krzewski J., Ściuba K., Oleksiewicz, Kruk, Lichtarski, Gryczuk, Kamiński, Karwacki, Namirowski, Panasiuk, Abramowicz.