Sukces juniorów - po 25 latach gramy w lidze wojewódzkiej juniorów starszych!!!!!!!!!!

W sobotę 04.06.2016r. w Zamościu drużyna juniorów młodszych Andrzeja Kopińskiego pokonała zespół Gaudium 3:1. Mecz był cały czas pod kontrolą naszego zespołu, pomimo przegrywania od 16 minuty 0:1 zespół pokazał klasę. Drużyna wygrywając mecz zapewniła sobie awans do I ligi wojewódzkiej juniorów starszych w przyszłym sezonie rozgrywkowym 2016/2017r. Bramki: Gaudium - Bosowski (16'), Victoria -  Dominik Marczyk (18'), Szymon Osieleniec (58'), Piotr Krzewski (k. 80' + 2),

Skład: Gołacki K., Kabaciński, Chomiuk (Adamczyk 41'), Kopiński, Krzewski, Lewczuk (Szwaj 43'), Marczyk, Świrski (Osieleniec 28'), Tokarzewski, Waniowski (Dąbrowski 77'), Siuciak. Rezerwowi: Staniukiewicz (br.)

Jest to ogromy sukces naszej młodzieży. Po 25 latach zagramy w rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorów starszych! Dotychczas jedynie drużyna z lat 1994 - 1996 trzykrotnie wygrywała ligę bialsko - siedlecką jednak Klub nie decydował się na uczestnictwo w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Sukces nie byłby możliwy bez charyzmy trenera Andrzeja Kopińskiego prowadzącego ten zespół nieprzerwanie od 8 lat!!! Świetnie prowadzony zespół bez zaangażowania zawodników i ich pracy doprowadził cel założony na początku rozgrywek do finalizacji. Drużyna ta wygrała rozgrywki będąc jeszcze trampkarzami młodszymi ligę okręgową, w lidze wojewódzkiej plasując się na 8 miejscu w ubiegłym sezonie, a od przyszłego sezonu zagrają z najlepszymi w naszym województwie. BRAWO PANOWIE!!! Ogromne gratulacje od Zarządu Klubu, Rodziców i Kibiców!!!

DRUŻYNA JUNIORÓW MŁODSZYCH WYSTĘPUJĄCA W SEZONIE 2015/2016 :

1. CHOMIUK ALBERT
2. DĄBROWSKI KACPER