Start Gózd - Victoria

W niedzielę Victoria zmierzy się na wyjeździe ze Startem Gózd. Mecz odbędzie się w Zagoździu o godzinie 16:00. O godzinie 14:00 na boisko wybiegną juniorzy.

Start w po 20 kolejkach zajmuje 11 pozycję z dorobkiem 19 punktów. Po rundzie jesiennej zespół z Gózdu był jednym z głównych obok Polesia Serokomla kandydatem do spadku z A Klasy. Start w pierwszej rundzie zdobył zaledwie 6 punktów dzięki zwycięstwu z Polesiem Serokomla oraz GLKS Rokitno. Zespół stracił najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn z A Klasy – 57. Jednak dzięki dobrym występom na wiosnę Start wydostał się ze strefy spadkowej. Biorąc pod uwagę jedynie rundę rewanżową niedzielni gospodarze są czwartą siła A Klasy. W siedmiu spotkaniach zdobyli 13 punktów dzięki czterem zwycięstwom (z: Polesie Serokomla, Tornado Branica – Wohyń, Bizon Jeleniec, Gręzovia Gręzówka) remisowi z LKS Milanów. Zawodnicy z Gózdu ponieśli również dwie porażki (z: Olimpia Okrzeja, Tytan Wisznice)

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Victorią a Startem w Parczewie górą byli gospodarze. Żółto – czerwono – czarni zwyciężyli 5:2 po bramkach: Roberta Brzozowskiego (dwie), Marcina Szymańskiego, Pawła Dębowczyka oraz Michała Hulajko.