Remis w Jeleńcu

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie X kolejki bialsko - podlaskiej klasy A pomiędzy Bizonem Jeleniec a Victorią Parczew.

Mecz świetnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie. Bizon miał rzut wolny, zawodnik miejscowych oddał strzał na bramkę jednak piłka po odbiciu się od muru zmieniła tor lotu i spadła pod nogi napstnika gospodarzy, który z bliskiej odległości pokonał Pawła Krzewskiego.

Victoria odpowiedziała w 34 minucie. Piłkę z rzutu rożnego zagrał Damian Puła. Obrońcy gospodarzy nie potrafili wybić futbolówki z pola karnego, ta trafiła do Michała Hulajko, który oddał strzał na bramkę i pokonał golkipera gospodarzy.

W 77 minucie gospodarzy mieli świetną okazję do objęcia prowadzenia. Adrian Kozłowski we własnym polu karnym sfaulował zawodnika gospodarzy. Sędzia podyktował rzut karny, jedenastki nie wykorzystał zawodnik miejscowych. Piłka trafiła w słupek.

W 79 minucie Damian Puła zagrał piłkę do Kamila Łazuki, który oddał strzał na bramkę. Bramkarz miejscowych odbił piłkę, do futbolówki dobiegł Kamil Łazuka i zdobył bramkę dającą prowadzenie Victorii.

Od 84 minuty Victoria grała z przewagą jednego zawodnika. Piłkarz gospodarzy został ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką.

W doliczonym czasie gry piłkarze z Jeleńca mieli rzut rożny po którym doprowadzili do wyrównania.

BIZON Jeleniec 2:2 VICTORIA Parczew

BRAMKI: Jamborski (2'), Kucharzak (93') - Hulajko (34'), Łazuka (79').

BIZON: Tryboń - Mućka, Rybka, Żmuda, Kąkol - Gajowy, Ciołek, Redzik (Kucharzak), Osiak - Jamborski, Sokołowski (Jankowski).

VICTORIA: Krzewski - Puła, Kozłowski, Jaszczuk - W. Szymański, M. Szymański (46' Krz. Bodziak), Brzozowski (75' Mazur), Dębowczyk, Macieszko (60' Kuflowski) - Łazuka (89' Mostowiec), Hulajko.