Przegrana z Zastawiem

W niedzielę 12 czerwca seniorzy rozegrali na wyjeździe mecz z BAD BOYS Zastawie. Trener Dziuba postanowił od początku sprawdzić kilku zawodników grających na co dzień w lidze wojewódzkiej (rocznik 1999/2000) od pierwszej minuty. Od początku meczu ton grze nadawał nasz zespół. Dogodnych sytuacji nie wykorzystał dwukrotnie Igor Świrski. Miejscowi ograniczali się do dość brutalnych fauli na naszych młodych zawodnikach. W 12 minucie po dwójkowej akcji Paweł Dębowczyk - Igor Świrski i kapitalnym rajdzie Świrskiego bramkę zdobył Dębowczyk. Miejscowi próbowali jednak bezskutecznie atakować bramkę Victorii. W 30 minucie groźnie strzelał Albert Chomiuk jednak bezskutecznie. W 38 minucie w zamieszaniu podbramkowym w polu karnym Victorii sędzia dopatrzył się zagrania ręką Pawła Szajdy i podyktował rzut karny. Stan meczu 1:1. W 42 minucie sędzia podyktował za faul na Michale Syta 20 metrów od bramki gospodarzy rzut wolny. Nie czekając na gwizdek sędziego uderzył Dębowczyk próbując zaskoczyć bramkarza ustawiającego mur jednak niecelnie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gra się zaostrzyła ze względu na brutalną grę gospodarzy. Obie drużyny stworzyły kilka sytuacji jednak to w 83 minucie miejscowi cieszyli się z gola zdobytego na wagę trzech punktów. Z rzutu wolnego uderzył jeden z zawodników gospodarzy po krótkim rogu zaskakując tym samym broniącego tego dnia bramki Victorii - Kacpra Saweczko. W ostatniej minucie meczu zawodnik gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę za rażący faul na Macieju Kopińskim i opuścił boisko. Wynik nie uległ zmianie do końca meczu.

Victoria: Saweczko, Kopiński M., Kozłowski A., Lewczuk W., Dąbrowski Ł. (75' Kopiński A.), Korybski (15' Chomiuk), Szajda, Krzewski, Syta, Dębowczyk (60' Świć J.), Świrski.

Kartki: Dąbrowski (ż).