Przegrana z Kujawiakiem

Niedzielne spotkanie pomiędzy Victorią Parczew  Kujawiakiem Stanin zakończyło się porażką miejscowych 2:3.

Od początku spotkania o zawodnicy z Parczewa byli zespołem lepszym co udokumentowali w 15 minucie. Miejscowi mieli rzut rożny futbolówkę w pole karne dośrodkował Przemysław Macieszko a bramkę zdobył Michał Hulajko. 9 minut później Victoria podwyższyła prowadzenie. Robert Brzozowski podał do Tomasza Karpika a ten strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gości. Pierwsza część spotkania zakończyła się zwycięstwem Victorii 2:0, choć gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji aby wynik był bardziej okazały. Goście poważnie zagrozili Pawłowi Krzewskiemu tylko raz, gdy napastnik przyjezdnych wyszedł sam na sam z bramkarzem Victorii. Strzał piłkarza ze Stanina nie sprawił problemów golkiperowi Victorii.

Już na początku drugiej połowy Victoria powinna podwyższyć prowadzenie jednak w tym spotkaniu gospodarze byli bardzo nieskuteczni. W 78 minucie zespół z Parczewa stracił piłkę w środku pola. Futbolówkę przeją gracz gości i strzałem zza pola karnego pokonał Pawła Krzewskiego. Po zdobyciu bramki goście ruszyli do przodu. W 87 minucie przyniosło to efekt. Zespół ze Stanina wyrównał. Niestety 3 minuty później goście zdobyli zwycięskiego gola.

SKŁAD: 12.Paweł Krzewski - 7.Łukasz Zacharczuk, 20.Adrian Kozłowski, 6.Bartek Jaszczuk, 4.Wojtek Szymański, 8.Przemysław Macieszko, 17.Tomasz Karpik, 16.Robert Brzozowski, 10.Paweł Dębowczyk, 15.Kamil Łazuka, 9.Michał Hulajko.

BRAMKI: Hulajko (15'), Karpik (24') - (78', 87', 90')