Pogrom w Lubartowie - Juniorzy Młodsi bliscy awansu!!!

Dzisiaj 18 maja Juniorzy Młodsi na wyjeździe rozegrali mecz z drużyną MOSiR Lubartów w II lidze wojewódzkiej. Rozkręcający się z meczu na mecz nasi zawodnicy wygrali dzisiejszy mecz w bardzo dobrym stylu pokonując gospodarzy 8:0. Bramki zdobyli: Igor Świrski 3 ( 1 k.), Dominik Marczyk 3, Brajan Kabaciński 1, Albert Chomiuk 1 (k.). Cały zespół wkroczył na właściwe tory. A dzięki bardzo dobrej dyspozycji naszego bramkarza, który po raz drugi już w tej rundzie obronił karnego zachowaliśmy czyste konto.

Gratulacje dla naszych zawodników za świetny mecz. BRAWO Panowie!!!

Skład Victorii :
Bramka - Staniukiewicz Mateusz, Tokarzewski Michał, Kopiński Maciej (Osieleniec Szymon), Krzewski Piotr, Lewczuk Wojciech, Kabaciński Brajan, Chomiuk Albert, Waniowski Eryk (Dąbrowski Kacper), Siuciak Jakub, Marczyk Dominik, Świrski Igor.
Gratulacje dla naszych zawodników za świetny mecz. BRAWO!!!