Utworzono:

17.08.2014

Gryf: K. Głowacki - Wójtowicz (58' Magryta), G. Głowacki, Szwed, Kierepka (65' Marczuk) - Popko, Piotrowski (73' Supryn), Flaga - Macikiewicz (60' Koczwara), D. Zając (50 K. Zając), Ząbczyk (73' Grosman)

Bramka: Popko (64)

Na inauguracje rozgrywek drużyna Pawła Szajewskiego udała się na ciężki wyjazdowy mecz do Białej Podlaskiej, gdzie przeciwnikiem był miejscowy Top-54. Spotkanie zakończyło się wysoką porażką 6:1, jednak nasi trampkarze pozostawili po sobie niezłe wrażenie, mając przebłyski niezłej gry. Mecz z takim przeciwnikiem jakim jest zespół z Białej Podlaskiej z pewnością będzie cennym doświadczeniem i zaprocentuje w przyszłości. Honorową bramkę dla naszej drużyny w 64 minucie zdobył Szczepan Popko, który pięknym strzałem z około 30 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki. W pierwszej połowie bliski zdobycia bramki był Wiktor Flaga, jednak jego uderzenie z rzutu wolnego minimalnie minęło spojenie słupka z poprzeczką bramki bramkarza Topu.

Już w najbliższą środę podopieczni trenera Pawła Szajewskiego na stadionie w Zawadzie o godzinie 17:30 zagrają z Orlętami-Spomlek Radzyń Podlaski.